Hp Renkli LaserJet Pro M180n Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Hp M180n Yazıcı | Renkli Laser Yazıcı

hemen-ara whatsapp-destek

ÜCRETSİZ Kurye ile İstanbul’da AYNI GÜN adrese teslimat.

siyah-toner-dolumu mavi-toner-dolumu sari-toner-dolumu kirmizi-toner-dolumu

siyah-muadil-toner mavi-muadil-toner sari-muadil-toner kirmizi-muadil-toner

siyah-orjinal-toner mavi-orjinal-toner sari-orjinal-toner kirmizi-orjinal-toner

Stok kodu: LYH-M180N Kategoriler: , ,

Hp Renkli LaserJet Pro M180n Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Yazıcı Tavsiye

Hp Renkli LaserJet Pro M180n Yazıcı, çok fonksiyonlu renkli lazer yazıcıdır. Fotokopi, tarayıcı özelliği olan bu yazıcı ile siyah/beyaz ve renkli çıktılar alınabilir. Hem ev hem de ofis kullanıcıları için üretilen, hafif, hızlı, şık tasarımlı Hp M180n Renkli Lazer Yazıcı ‘nın kullanımı oldukça kolaydır.

Hp M180n Yazıcının Özellikleri
Marka : HP
Model: M180n (T6B70A)
Baskı Teknolojisi: Lazer Yazıcı
Baskı Türü: Renkli
Yazıcı İşlevi: Çok Fonksiyonlu
Fax Özelliği: Yok
Fotokopi Özelliği: Var
Tarayıcı Özelliği: Var
LPT Bağlantısı: Yok
USB Bağlantısı: Var
LAN Bağlantısı: Var
Wi-Fi Özelliği: Yok
Kağıt Boyutu: A4
Çift Yönlü Baskı: Manuel
Baskı Hızı: Dakikada 16 sayfa
Önerilen Baskı Sayısı: Aylık 2500 sayfa
Toner Kodları: Black CF530A (205A), Cyan CF531A (205A), Yellow CF532A (205A), Magenta CF533A (205A)
Toner Kapasiteleri: Siyah 1100 sayfa, Mavi 900 sayfa, Sarı 900 sayfa, Kırmızı 900 sayfa

Hp M180n Yazıcının Sarf Malzemeleri

Lazer Yazıcılarda kağıt üzerine yazı ve görüntüleri aktaran sarf tüketim malzemelerine toner (kartuş) denmektedir. Hp M180n Renkli Lazer Yazıcının içerisinde siyah, mavi, sarı ve kırmızı renklerde dört adet toner kartuş bulunmaktadır. Siyah Toner; CF530A (205A), Mavi Toner; CF531A (205A), Sarı Toner; CF532A (205A), Kırmızı Toner; CF533A (205A) dır. Siyah Toner 1100 sayfa, Mavi Toner 900 sayfa, Sarı Toner 900 sayfa, Kırmızı Toner 900 sayfalıktır. Hp 205A tonerler çiplidirler. Çip (chip) hakkında daha detaylı bilgi için ‘çipli toner nedir‘ başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Hp M180n Yazıcının tonerleri bittiğinde üç şekilde yenilenebilir. Ya orjinal toner satın alınır ya ithal muadil toner tercih edilir ya da toner dolumu yaptırılabilir.

Hp 205A Orjinal Toner

HP, CANON, SAMSUNG, BROTHER, XEROX, OKI, LEXMARK, EPSON, KYOCERA, vs. baskı makinesi üreticilerinin piyasaya arz ettikleri lazer yazıcılar için kendi markalarıyla satışa sundukları sarf tüketim malzemesi toner kartuşlara orjinal toner denir. Fotoğraf baskı yapıyor veya aydınger çıktı alıyorsanız hp 205A orjinal toner kullanmanız önerimizdir. Orjinal toner hakkında daha detaylı bilgi için ‘orjinal toner nasıl anlaşılır‘ başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Hp M180n Yazıcı ile alacağınız standart çıktılar için kaliteli bir hp 205A muadil toner aynı orjinal toner gibi işinizi görecektir.

Hp 205A Muadil Toner

Lazer yazıcılara tam uyumlu olacak şekilde, yan sanayi tarafından orijinal tonerlere eşdeğerde tasarlanıp üretilen toner kartuşlara muadil toner denir. Orijinal toner fiyatlarının neredeyse yazıcı fiyatına denk olması baskı maliyetlerini hayli artırmış, muadil toner üretimini bir gereksinim olarak doğurmuştur. Standartlara uygun üretilen A+ Premium Gold DELATONER markalı ithal 205A muadil tonerler, Hp M180n Yazıcı ile tam uyumlu olarak çalışır ve ofis çıktılarında orjinal toner performansını aratmazlar. Muadil toner hakkında daha detaylı bilgi için ‘muadil toner ne demek‘ başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Hp 205A Toner Dolumu

Lazer Yazıcılarda kağıt üzerine yazı ve görüntüleri aktaran sarf tüketim malzemesine TONER denmektedir. Toner, Drum (görüntüleme tamburu), Manyetik (magnetic roller), Merdane (primary charge roller), Bıçak (doktor blade, wiper blade) ve Çip (chip) gipi çeşitli parçalardan müteşekkil olup içi Toner Tozu (toner powder) ile doludur. Bitmiş boş tonerin teknik teçhizat ile açılarak atık haznesinin boşaltılması, toner parçalarının bakımdan geçirilerek yenilenmesi ve tıpkı sıfır üretimde olduğu gibi orjinal tonere eşdeğerde yeniden doldurularak kullanıma hazır hale getirilmesi işlemine toner dolumu denmektedir. Toner dolumu hakkında daha detaylı bilgi için ‘toner dolumu nasıl yapılır‘ başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Hp M180n Renkli Yazıcı‘nın sarf malzemesi hp 205A toner kartuşa dolum yapılabilmektedir. Uzman ekip ve ekipmanla yapılan profesyonel toner dolumu ile kusursuz çıktılar alırken yazıcınızı daima güvende tutarsınız. Toner Dolumu yaptırarak tasarruf etmekle kalmaz, sıfır atık ile yarınlara yaşanabilir daha yeşil bir dünya bırakmış oluruz.

Hp M180n Yazıcı Destek

Hp Renkli LaserJet Pro M180n Çok Fonksiyonlu Yazıcı hakkında genel bilgiler ve teknik özellikler yukarıda verilmiştir. Umarız faydalı olmuşuzdur. Daha detaylı bilgi için üretici firma HP ‘nin ilgili sayfasını ziyaret edebilir, buradan güncel Hp M180n Driver (sürücü) indirerek kurulum yapabilirsiniz. Hp, hizmeti iyi, servis ağı geniş bir üreticidir. Taahhüt süresince eğer gerekli olursa, hp M180n yazıcı arızaları hp yetkili servisleri tarafından garanti kapsamında hızla giderilecektir. Garanti süresi biten yazıcılarınızın sorunlarının çözümü için bizimle iletişim kurabilirsiniz. DELTA TONER, yazıcılara bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Hangi Yazıcıyı Almalıyım

Ev ya da iş yerine Renkli Lazer Yazıcı satın alırken, muhakkak almaya karar verdiğimiz yazıcının teknik özelliklerini inceler, üretici markanın servis ağını kontrol eder ve o yazıcının fiyatına bakarız. Pek tabii olarak uygun fiyatlı yazıcı bizi cezbeder. Ancak, en az renkli yazıcı fiyatı kadar hatta ondan daha önemli olan o yazıcının sarf tüketim malzemeleri toner kartuş fiyatı ile görüntü tamburu drum ünitesi fiyatıdır. Zira, yazıcı alırken bir kere ödeme yaparız fakat, toner ve drum her bittiğinde tekrar tekrar cebimizden para çıkar. Yeni bir yazıcı satın alırken, yazıcı fiyatını toner fiyatı ve drum fiyatı ile oranlayıp çıktı maliyetlerinizi hesaplayarak verimlilik analizi yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ‘hangi yazıcıyı almalıyım‘ başlıklı yazımızı inceleyebilir ya da dilediğiniz zaman ücretsiz danışma hattımızdan bizi arayarak ilgili departmanımızdan destek alabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz:

Hafta içi sabah 9:00 akşam 18:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00’a kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00’dan sonra verilen siparişler ise ya aynı gün ya da takip eden mesai günü saat 12:00’a kadar teslim edilmektedir.

DELTA TONER | Daha Kaliteli Çıktı, Daha Fazla Baskı

Delta Toner

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hp Renkli LaserJet Pro M180n Çok Fonksiyonlu Yazıcı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir