Bilişim sektöründe sarf malzeme ithalatı, ihracatı ve perakende satışı yapan Delta Toner Sarf Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti., evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız inkjet, lazer, nokta vuruşlu yazıcı ve fotokopi makinelerinin tüketim ürünleri toner, kartuş ve şeritlerin tedarikçiliğini yapmaktadır.

A+ Premium Gold DELTATONER ve BOLD tükenmez tonerlerin Türkiye distribütörü olan firmamız, dinamik yapısı ve uzman kadrosu ile teknolojik gelişmeleri aktif takip ediyor, güncel geniş ürün yelpazesi ile tüketici taleplerini birebir sağlayan ekonomik çözümler sunuyor.

Delta Toner, ev ve ofislerde kullanılan mürekkep püskürtmeli ve lazer yazıcıların sarf malzemelerine profesyonel kartuş toner dolumu yaparken, orijinal kartuş ve muadil toner ihtiyaçlarına da geniş ürün yelpazesi ile hizmet üretmektedir.

Türkiye’nin her yerine kargo ile hizmet veren firmamız, İstanbul il sınırlarından gelen siparişleri AYNI GÜN Hızlı Ücretsiz Kurye Servisi ile adrese teslim etmektedir. Toner Kartuş ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar size yakınız.

  • Güler yüzlü hizmet
  • Aynı gün hızlı teslimat
  • %101 müşteri memnuniyeti