Brother TN-261Y Sarı Muadil Toner

425,00 

DELTA TONER | Daha Kaliteli Çıktı, Daha Fazla Baskı

hemen-ara whatsapp-destek

ÜCRETSİZ Kurye ile İstanbul’da AYNI GÜN adrese teslimat.

kapida-odeme hizli-teslimat ucretsiz-kargo

Stok kodu: MTN261Y Kategoriler: ,

Brother TN-261Y Sarı Muadil Toner

Hızlı Servis

Brother TN-261Y Sarı Muadil Toner, orjinal tonere eşdeğerde üretilmiş olup Brother HL-3150CDN, HL-3170CDW, MFC-9140CDN, MFC-9330CDW Lazer Yazıcılar ile tam uyumludur. Yüksek kalitede üretilen brother TN-261Y muadil toner ile kusursuz çıktılar alırken yazıcınızı daima güvende tutarsınız. Sıfır kutulu TN-261Y muadil toner iki yıl garantilidir.

Brother TN-261Y Toner Özellikleri;
Marka : BROTHER
Model: TN-261Y
Stok Kodu: MTN261Y
Renk: Sarı (Yellow)
Baskı Kapasitesi: 1400 Sayfa
Chip: Çipsiz Toner
Durumu: Kutulu Sıfır İthal Toner
Garanti: 24ay

Brother TN-261Y Toner ile Uyumlu Yazıcılar;
Brother HL-3150CDN Renkli Lazer Yazıcı
Brother HL-3170CDW Renkli Lazer Yazıcı
Brother MFC-9140CDN Çok Fonksiyonlu Renkli Lazer Yazıcı
Brother MFC-9330CDW Çok Fonksiyonlu Renkli Lazer Yazıcı

Brother TN-261Y Muadil Toner Hakkında

Lazer Yazıcılarda kağıt üzerine yazı ve görüntüleri aktaran sarf tüketim malzemesine TONER denmektedir. Yazıcı ile birlikte gelen toner kartuş bittiğinde yenisi ile değiştirilir. Orijinal toner fiyatlarının neredeyse yazıcı fiyatına denk olması baskı maliyetlerini hayli artırmış, muadil toner üretimini bir gereksinim olarak doğurmuştur. Lazer yazıcılara uyumlu olacak şekilde, yan sanayi fabrikalar tarafından, orijinal tonerlere eşdeğerde tasarlanıp üretilen toner kartuşlara muadil toner diyoruz. Bugün yazıcı sarf malzemeleri sektöründe, muadil toner kartuş üretimi önemli pazar payına hakimdir. Artık devasa boyutlara ulaşan yan sanayi fabrikaları, sertifikalı binlerce muadil toner kartuş çeşidini üreterek piyasanın talebini karşılamaktadırlar.

Standartlara uygun üretilen DELATONER markalı ithal brother TN-261Y muadil toner, Brother HL-3150CDN, HL-3170CDW, MFC-9140CDN, MFC-9330CDW Lazer Yazıcılar ile tam uyumlu olarak çalışır ve ofis çıktılarında orjinal toner performansını asla aratmaz. Brother TN-261Y Muadil Toner, baskı sayısı ve baskı kapasitesi Brother TN-261Y Orijinal Toner kartuş ile eşdeğerde üretilmiş sıfır kutulu fabrikasyon üründür. Firmamızca piyasaya arz edilen A+ Premium Gold İthal Muadil Tonerler uluslararası test kuruluşları tarafından yapılan testler sonucunda ISO 9001, ISO 14001 kalite ve çevre standartlarına uygunluğa hak kazanmıştır. Sıfır Kutulu İthal TN-261Y Muadil Tonerleri güvenle tüketebilirsiniz. Orijinal Toner yerine Muadil Toner kullanarak birkaç toner değişiminde bir yazıcı fiyatı tasarruf etmiş olursunuz.

Delta Toner, muadil toner ihtiyaçlarınıza pratik hızlı çözümler sunmaktadır. ÜCRETSİZ Kurye Servisimiz ile ihtiyacınız olan brother TN-261Y muadil tonerleri İstanbul’da aynı gün adresinize teslim ediyoruz. Teslimat anında kapıda ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi adresinize teslim eden kuryemiz, sıfır ithal TN-261Y sarı muadil toneri, uyumlu olduğu Brother HL-3150CDN, HL-3170CDW, MFC-9140CDN, MFC-9330CDW Lazer Yazıcılardan birine takarak test çıktısı almaktadır. Eğer toneri beğenmezseniz ödeme yapmayınız! Kurye Servis Bölgelerimizin dışında kalan yerlere Kargo ile hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine aynı gün kargo teslimatı yapıyoruz. Eğer memnun kalmazsanız, ürünlerimizi koşulsuz iade edebilirsiniz.

Orjinal Toner mi, Muadil Toner mi?

Muadil Toner, orjinal toner fiyatlarının neredeyse yazıcı fiyatlarına denk olması nedeniyle alternatif bir yol olarak doğmuştur. Sürekli orjinal toner kullanmak baskı maliyetlerini hayli artırmakta, işletmelerin giderlerine büyük yük getirmektedir. Uygun fiyatlı muadil toner baskı maliyetlerinizi hayli düşürmektedir. Standartlara uygun üretilen brother TN-261Y sarı muadil toner, yazıcı ile tam uyumlu çalışarak ofis çıktılarında orijinal toner performansını asla aratmayacaktır. Ancak, eğer aydınger çıktı alıyor veya fotoğraf baskı yapıyorsanız brother TN-261Y sarı orjinal toner kullanmanızı öneririz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz…

Muadil Toner Yazıcıya Zarar Verir mi?

Hayır! Orjinal toner ile tek farkı fiyatı olan Delta Toner güvenceli brother TN-261Y sarı muadil toner yazıcınıza asla zarar vermez. Neticede orjinal toner de bir fabrikasyon üründür. Gerekli teknik donanıma sahip profesyonel fabrikalarda, standartlara uygun yedek parçalar kullanılarak, uzman kadrolar eliyle, talimatlara uygun üretilen DELTATONER markalı Brother TN-261Y Muadil Toner, Brother HL-3150CDN, HL-3170CDW, MFC-9140CDN, MFC-9330CDW Lazer Yazıcılar ile tam uyumlu olarak tıpkı sıfır toner gibi sorunsuz bir şekilde çalışır. Sıfır Kutulu İthal TN-261Y Sarı Muadil Tonerleri güvenle tüketebilirsiniz.

Brother TN-261Y Muadil Toner Yazıcıya Nasıl Takılır?

NOT: Sıfır İthal TN-261Y Muadil Toner kartuşun üzerinde çeşitli koruma aparatları mevcuttur. Sarı Toneri Brother HL-3150CDN, HL-3170CDW, MFC-9140CDN, MFC-9330CDW Lazer Yazıcılardan birine takmadan önce, genellikle turuncu renkte olan KAPAKLAR ve drum ünitesini saran SİYAH KAĞIT çıkartılmalı, eğer varsa toner haznesini kapatan SEAL mutlaka sonuna kadar çekilmelidir. Muadil Toner hafifçe tık tık yere vurulup sağa sola sallanarak toner kartuşun içerisindeki toner tozu haznede homojen hale getirildikten sonra yazıcıya takılmalıdır. DİKKAT! Toner kartuşu saklarken nemden ve sıcaktan koruyunuz.

Toner Koruma Aparatları

Çalışma saatlerimiz:

Hafta içi sabah 9:00 akşam 18:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00’a kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00’dan sonra verilen siparişler ise ya aynı gün ya da takip eden mesai günü saat 12:00’a kadar teslim edilmektedir.

BOLD TONER | Daha Kaliteli Çıktı, Daha Fazla Baskı

Muadil Toner

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Brother TN-261Y Sarı Muadil Toner” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir