Oki C331dn Muadil Toner (Mavi)

Oki C331dn İthal Toner Mavi
Ürün Kodu : M44469716-7
123,90 TL
ÜCRETSİZ KURYE SERVİSİ

İstanbul Avrupa Yakasında aynı gün teslimat yapılır
Oki C331dn Muadil Toner, Mavi Toner

 

Oki C331dn Toner Modelleri:
44469716

 

Oki C331dn Toner Özellikleri:
Marka : OKI
Model : 44469716
Stok Kodu : M44469716
Renk : Mavi (Cyan)
Baskı Kapasitesi : 2000 Sayfa (%5 doluluk oranıyla)
Durumu : Sıfır İthal Toner
Garanti : 24ay

 

Muadil Toner Hakkında:

Muadil Tonerler, orijinal tonerlere eşdeğerde olup HP, CANON, SAMSUNG, BROTHER, OKI, XEROX, EPSON, LEXMARK, KYOCERA, RICOH,… vb. üreticilere alternatif fabrikalar tarafından üretilip piyasaya arz edilen sıfır tonerlerdir. Orijinal Toner fiyatlarının neredeyse yazıcı fiyatlarına denk olması Muadil Toner gereksinimi doğurmuştur. Orijinal Toner yerine Muadil Toner kullanarak birkaç toner alımında bir yazıcı parası tasarruf etmiş olursunuz.

Muadil Toner tıpkı orijinal toner gibi yeterli derecede işinizi görecektir. Standartlara uygun üretilmiş birinci kalite muadil toner katiyyen yazıcınıza zarar vermez. Satış temsilcilerinin "orijinal toner kullanın" yönündeki telkinleri tamamen yüksek kar kaygılı yaklaşımdan ibarettir.

Delta Toner, DELTATONER ve BOLD marka muadil tonerlerin tek yetkili Türkiye Distribütörüdür. Firmamızca piyasaya arz edilen A+ Premium Gold İthal Muadil Tonerler uluslararası test kuruluşları tarafından yapılan testler sonucunda ISO 9001, ISO 14001 kalite ve çevre standartlarına uygunluğa hak kazanmıştır. Sıfır Kutulu İthal Muadil Tonerleri güvenle tüketebilirsiniz.

Delta Toner, muadil toner ihtiyaçlarınıza pratik hızlı çözümler sunmaktadır. Ücretsiz Kurye Servisimiz ile ihtiyacınız olan tonerleri aynı gün adresinize teslim ediyoruz. Siparişinizi adresinize teslim eden kuryemiz sıfır ithal toneri Lazer Yazıcınıza takarak test çıktısı almaktadır. Kurye Servis Bölgelerimizin dışındaki bölgelere Kargo ile hizmet vermekteyiz.

Kalite ürün ancak iyi SERVİS ile mükemmellik demektir. Firma olarak servise en az ürün kalitesi kadar önem veriyor, mükemmel olmak için çok çalışıyoruz. Satın almış olduğunuz Muadil Tonerin standartlara uygun baskı kalitesi ve baskı kapasitesi birebir değişim olanağıyla GARANTİ altındadır. Lütfen garanti etiketlerini sökmeyiniz. İhtiyaç halinde arayın servisimiz aynı gün adresinize gelsin, garanti kapsamında probleminizi ücretsiz çözüme kavuştursun.

NOT: Sıfır İthal Muadil Tonerlerin üzerinde çeşitli koruma aparatları mevcuttur. Toneri lazer yazıcıya takmadan önce genellikle turuncu renkte olan KAPAKLAR ve drum ünitesini saran SİYAH KAĞIT çıkartılmalı, toner haznesini kapatan SEAL mutlaka sonuna kadar çekilmelidir. Muadil Toner hafifçe tık tık yere vurulup sağa sola sallanarak içerideki toner tozu haznede homojen hale getirildikten sonra yazıcıya takılmalıdır.
toner-seal-kapak

Çalışma saatlerimiz, hafta içi sabah 9:00 akşam 19:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00 ye kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00 den sonra verilen siparişler ise takip eden mesai günü saat 12:00 ye kadar teslim edilmektedir.

DELTATONER, Daha Kaliteli Çıktı, Daha Fazla Baskı…

r e n k l e r i n   d o ğ a l l ı ğ ı  0212 358 2 358 pbx


BU KATEGORİDE EN ÇOK SATANLAR