Neredeyiz:  Ana Sayfa Servis Bölgelerimiz > Kurye Servis Bölgelerimiz

Kurye Servis Bölgelerimiz

İstanbul Toner Dolumu

İstanbul il sınırlarında Ücretsiz Kurye Servisimiz ile toner dolum hizmeti vermekteyiz. Boş Tonerinizi adresinizden alıp, üretim tesislerimizde Toner Dolumu yaparak tekrar adresinize teslim ediyoruz. Toneriniz bittiğinde DELTATONER bir telefon kadar yakında...0212 358 2 358 pbx

İstanbul Toner Dolumu

Toner dolumu genel olarak bir ihtiyaçtan ziyade bir zorunluluktur. Toner dolumu bize sağladığı faydaları genel olarak incelemek lazım. Yani bu toner dolumu oldukça geniş bir konu özellikle söz konusu İstanbul olunca daha da önem kazanmaktadır. Zira İstanbul da her yıl binlerce toner dolumu veya yeni toner alımı yapılmaktadır. İstanbul da toner dolumun da elde edilen gelir ve söz konusu rakamlarda unutmamak gerek ki ülke ekonomimize katkı sağlamaktadır. Konuları ayrı ayrı ele alalım.

Toner Dolumunun Ekonomiye Kazandırdıkları

Her sektördeki olduğu gibi ülke ekonomimize fayda sağlamak ülkemize bir şeyler katmak herkesin hem isteyeceği bir durum hem de bir nevi görevi. Söz konusu toner dolumu olunca hemen bir hesap yapabiliriz. Ortalama orijinal tonerin bize maliyeti en az yüz dolar civarındadır. Ki binlerce toner odluğu düşünülürse bu ciddi bir meblağ yapmaktadır. Yani bu para yurtdışına gitmektedir. Ülke ekonomimize bir eksidir. Toner dolumunun ülke ekonomisi için önemimi çok yönlü araştırabiliriz. Ancak burada bilinmesi gereken en önemli ayrıntı toner dolumu ülkemize fayda sağlamasıdır. İstanbul da toner dolumunu yapan birçok profesyonel firma mevcut. Delta toner bu konuda oldukça başarılı işler yapmaktadır. Özellikle dolum kalitesin de orijinal toner kalitesinde toner dolumu yapmaktadır.

Toner Dolumun Çevreye Etkisi

Toner dolumunun ekonomik boyutunun yanı sıra önemli bir konu da toner dolumunun çevreye etkisi. Yani her satın alınan sıfır toner aynı zamanda çevreye zarar vermektir. Yani eğer çevremizi seviyorsak kesinlikle tonerlerimizi doldurmalıyız. Her seferinde sıfır toner almak çevremize çok ciddi zararlar verir. Özellikle İstanbul söz konusu ise binlerce hatta on binlerce toner demektir. Bu da gelecek nesillere zarardır. Elbette ki toner kullanmayın demiyoruz. İşiniz için kullanmanız gerekiyor. Yani bu da bir gereksinimdir. Ama çıktı alırken en az maliyet en az doğaya zararla bu işi halletmek varken neden daha fazlasını yapalım. Burada dikkat edilmesi gereken delta toner gibi kaliteli firmalar ile çalışmak. Çünkü delta toner size dolumların da garanti sunmaktadır. İstanbul da toner dolumunda bir numara delta toner. 

Çalışma saatlerimiz, hafta içi sabah 9:00 akşam 19:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00 ye kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00 den sonra verilen siparişler ise takip eden mesai günü saat 12:00 ye kadar teslim edilmektedir.

Toner Dolumunda kurumsal hizmet DeltaTonerYazıcı nerede biz oradayız…

r e n k l e r i n   d o ğ a l l ı ğ ı  0212 358 2 358 pbx