Hp M451 Orjinal Toner (Siyah)

Hp M451 Orijinal Toner Siyah
Ürün Kodu : OCE410A-7
728,06 TL
ÜCRETSİZ KURYE SERVİSİ

İstanbul Avrupa Yakasında aynı gün teslimat yapılır
Hp M451 Orjinal Toner, Siyah Toner

 

Hp M451 Toner Modelleri:
305A
CE410A

 

Hp M451 Toner Özellikleri:
Marka : HP
Model : CE410A (305A)
Stok Kodu : OCE410A
Renk : Siyah (Black)
Baskı Kapasitesi : 2200 Sayfa (%5 doluluk oranıyla)
Durumu : Orijinal Toner
Garanti : 24ay

 

Orjinal Toner Hakkında:

Orjinal Toner, HP, CANON, SAMSUNG, BROTHER, OKI, XEROX, EPSON, LEXMARK, RICOH,… vb. yazıcı üreticileri tarafından üretilip piyasaya arz edilen sıfır tonerlerdir. Delta Toner, tüm markaların orijinal tonerlerinin yetkili satış noktasıdır. Orjinal Toner fiyatları ve stok durumları hızlı değişim göstermektedir. Sipariş öncesi lütfen satış temsilcilerimizi arayarak stok ve fiyat bilgisi alınız. Delta Toner 'den aldığınız Sıfır Kutulu Orijinal Tonerleri güvenle tüketebilirsiniz.

Delta Toner, orijinal toner ihtiyaçlarınıza pratik hızlı çözümler sunmaktadır. Ücretsiz Kurye Servisimiz ile ihtiyacınız olan tonerleri aynı gün adresinize teslim ediyoruz. Siparişinizi adresinize teslim eden kuryemiz orijinal toneri Lazer Yazıcınıza takarak test çıktısı almaktadır. Kurye Servis Bölgelerimizin dışındaki bölgelere Kargo ile hizmet vermekteyiz.

Kalite ürün ancak iyi SERVİS ile mükemmellik demektir. Firma olarak servise en az ürün kalitesi kadar önem veriyor, mükemmel olmak için çok çalışıyoruz. Satın almış olduğunuz Orijinal Tonerin standartlara uygun baskı kalitesi ve baskı kapasitesi birebir değişim olanağıyla GARANTİ altındadır. Lütfen garanti etiketlerini sökmeyiniz. İhtiyaç halinde arayın servisimiz aynı gün adresinize gelsin, garanti kapsamında probleminizi ücretsiz çözüme kavuştursun.

NOT: Sıfır Orijinal Tonerlerin üzerinde çeşitli koruma aparatları mevcuttur. Toneri lazer yazıcıya takmadan önce genellikle turuncu renkte olan KAPAKLAR ve drum ünitesini saran SİYAH KAĞIT çıkartılmalı, toner haznesini kapatan SEAL mutlaka sonuna kadar çekilmelidir. Orjinal Toner hafifçe tık tık yere vurulup sağa sola sallanarak içerideki toner tozu haznede homojen hale getirildikten sonra yazıcıya takılmalıdır.
toner-seal-kapak

Çalışma saatlerimiz, hafta içi sabah 9:00 akşam 19:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00 ye kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00 den sonra verilen siparişler ise takip eden mesai günü saat 12:00 ye kadar teslim edilmektedir.

DELTATONER, Daha Kaliteli Çıktı, Daha Fazla Baskı…

r e n k l e r i n   d o ğ a l l ı ğ ı  0212 358 2 358 pbx


BU KATEGORİDE EN ÇOK SATANLAR