HAKKIMIZDA

DELTATONER;

2004 yılından beri bilişim sektöründe sarf malzemeleri ithalatı, ihracatı ve perakende satışı yapan firmamız, sektöre kazandırdığı Delta Toner Sarf Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. ile gelişen ve büyüyen yazıcı sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik Yazıcı Şeritleri tedariği, Orjinal ve Muadil Toner Kartuşu satışı ve bunun yanında Kartuş Toner Dolumu hizmeti vermektedir. Dinamik yapımızla teklojik gelişmeleri aktif takip ediyor firmalara özel hızlı, güvenli, ekonomik çözümler sunuyoruz.

On yıllık tecrübesiyle sektörün içerisinde olan ekibimiz piyasaya arz edilen toner ürünlerinde ciddi dereceye varan kalite kayıplarının olduğunu farketmiştir. Bu kalite kayıpları tüketiciye zaman ve iş yükü kaybı dahası maddi kayıplar getirmektedir. DELTATONER hem toner dolumu hem de muadil toner ile piyasanın problemlerine çözüm getirmiştir.

Toner dolumunda kullandığımız orijinal ekipmanlar ve avrupa menşeili yedek parçalar ile %98 oranında orijinal baskı kalitesi ve baskı kapasitesi sağlamaktayız. Yazıcınızda kullanacağınız  DELTATONER %50 oranında paranızın cebinizde kalmasını sağladığı gibi zaman kaybınızı önleyecek iş yükünüzü de azaltacaktır.

Vizyonumuz;

Sektörün takipçisi değil, öncüsü olmak.

Misyonumuz;

%100 Müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Hedeflerimiz;

Tonerin DELTATONER olarak talep edilmesini sağlamaktır.