Canon CRG-051 Drum Ünitesi Yenileme

375,00 

DELTA TONER | Daha Kaliteli Çıktı, Daha Fazla Baskı

hemen-ara whatsapp-destek

ÜCRETSİZ Kurye ile İstanbul’da AYNI GÜN adrese teslimat.

kapida-odeme hizli-teslimat ucretsiz-kargo

Canon CRG-051 Drum Ünitesi Yenileme

Hızlı Servis

Canon i-SENSYS LBP162dw, MF264dw, MF267dw, MF269dw Lazer Yazıcılar ile uyumlu Canon CRG-051 Drum Ünitesi (görüntüleme tamburu) bittiğinde, yenilenerek tekrar kullanıma uygundur. Uzman ekip ve ekipmanla yapılan canon CRG-051 drum ünitesi yenileme ile kusursuz çıktılar alırken yazıcınızı güvende tutarsınız. Drum Ünitesi Yenileme yaptırarak tasarruf etmekle kalmaz, sıfır atık ile yarınlara yaşanabilir daha yeşil bir dünya bırakmış oluruz.

Canon CRG-051 Drum Özellikleri;
Marka : CANON
Model: CRG-051
Stok Kodu: YCRG051
Renk: Siyah (Black)
Baskı Kapasitesi: 23000 Sayfa
Chip: Çipli Drum Ünitesi
Garanti: 24ay

Canon CRG-051 Drum ile Uyumlu Yazıcılar;
Canon i-SENSYS LBP162dw Yazıcı
Canon i-SENSYS MF264dw Çok Fonksiyonlu Yazıcı
Canon i-SENSYS MF267dw Çok Fonksiyonlu Yazıcı
Canon i-SENSYS MF269dw Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Canon CRG-051 Drum Ünitesi Yenileme Hakkında

Lazer Yazıcılarda kağıt üzerine yazı ve görüntüleri aktaran sarf tüketim malzemesine drum ünitesi (görüntüleme tamburu) denmektedir. Drum Ünitesi (görüntüleme tamburu), OPC Drum, Merdane (primary charge roller), Bıçak (wiper blade) ve Çip (chip) gipi çeşitli parçalardan müteşekkil olup içi Atık Toner Tozu (waste toner powder) ile doludur. Drum Ünitesi Yenileme, bitmiş bir görüntüleme tamburunun teknik techizat ile açılarak atık haznesinin boşaltılması, çeşitli parçalarının bakımdan geçirilerek yenilenmesi ve tıpkı sıfır üretimde olduğu gibi orjinal drum ünitesine eşdeğerde kullanıma hazır hale getirilmesi işlemidir.

DELTA TONER, ücretsiz kurye servisiyle, bitmiş canon CRG-051 drum ünitesi görüntüleme tamburunu adresinizden alıyor, üretim tesislerinde uzman ekip ve ekipmanlarla bakımdan geçirerek yeniliyor ve tekrar adresinize teslim ediyor. Yenileme için üretim tesisimize gelen canon CRG-051 görüntüleme tamburu, son teknoloji ile donatılmış üretim bantlarımızda, profesyonel ellerde, orjinal drum ünitesine eşdeğerde yenilenerek kullanıma hazır hale getirilir. Firmamız ISO 9001, ISO 14001 kalite ve çevre standartlarına uygun yedek parça kullanmaktadır. Yenilenen CRG-051 drum ünitesi sevkiyat öncesi muhakkak test edilir ve sıfır drum gibi paketlenir. Eğer dilerseniz, siparişinizi adresinize teslim eden kuryemiz, yenilenen canon CRG-051 drum ünitesini Canon i-SENSYS LBP162dw, MF264dw, MF267dw, MF269dw Lazer Yazıcılardan birine takarak test çıktısı alabilir.

Standartlara uygun yenilenen canon CRG-051 drum ünitesi görüntüle tamburu Canon i-SENSYS LBP162dw, MF264dw, MF267dw, MF269dw Lazer Yazıcılar ile tam uyumlu olarak çalışır ve ofis çıktılarında orjinal drum ünitesi performansını asla aratmaz. Tarafımızca yenilenen canon CRG-051 görüntüleme tamburunun standartlara uygun baskı kalitesi ve baskı kapasitesi GARANTİ altındadır. Orijinal Drum Ünitesi yerine Drum Ünitesi Yenileme yaptırarak birkaç görüntüleme tamburu değişiminde bir yazıcı fiyatı tasarruf etmiş olursunuz.

Canon CRG-051 Drum Ünitesi Ömrü

Her elektronik parça gibi drum ünitesinin de belirli bir ömrü vardır. Canon i-SENSYS LBP162dw, MF264dw, MF267dw, MF269dw Lazer Yazıcıların görüntüleme tamburu canon CRG-051 drum ünitesinin baskı kapasitesi 23000 sayfa olup, birkaç toner değiştirdikten sonra görüntüleme tamburunun kullanım süresi de dolmuş olur. Drum ünitesi ömrü bitmeye yakın olunca, yazıcı drum hatası verir, yazıcıda ve bilgisayar ekranında “görüntüleme tamburu az” ya da “görüntüleme tamburunu değiştirin” uyarısı çıkar. Öte yandan, yazıcıdan alınan çıktılarda siliklik, kağıt üzerinde belirli aralıklarla lekeler ve kusurlar oluşur. Drum ünitesin değiştirilince kağıt üzerinde oluşan lekeler, siliklikler yok olur ve kusursuz çıktılar alınır. Drum Ünitesi (görüntüleme tamburu) hakkında daha detaylı bilgi için ‘drum ünitesi nedir‘ başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yenileme Drum Yazıcıya Zarar Verir mi?

Hayır! Yenilenen orjinal görüntüleme tamburunun bizatihi kendisidir. Gerekli teknik donanıma sahip profesyonel üretim tesislerinde, standartlara uygun yedek parçalar kullanılarak, uzman kadrolar eliyle, talimatlara uygun yapılan drum yenileme yazıcıya asla zarar vermez. Delta Toner tarafından yenilenen orjinal Canon CRG-051 Drum Ünitesi, Canon i-SENSYS LBP162dw, MF264dw, MF267dw, MF269dw Lazer Yazıcılar ile tam uyumlu olarak tıpkı sıfır drum ünitesi gibi sorunsuz bir şekilde çalışır.

Çalışma saatlerimiz:

Hafta içi sabah 9:00 akşam 18:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00’a kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00’dan sonra verilen siparişler ise ya aynı gün ya da takip eden mesai günü saat 12:00’a kadar teslim edilmektedir.

BOLD TONER | Daha Kaliteli Çıktı, Daha Fazla Baskı

Drum Ünitesi Yenileme

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Canon CRG-051 Drum Ünitesi Yenileme” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir