Neredeyiz:  Ana Sayfa Servis Bölgelerimiz > Kurye Servis Bölgelerimiz > İstanbul Toner Dolumu > İstanbul Avrupa Yakası Toner Dolumu > Başakşehir Toner Dolumu

Başakşehir Toner Dolumu ve Muadil Toner

 

Başakşehir semti ve çevresinde ücretsiz kurye servisi ile toner dolum hizmeti vermekteyiz. Toner dolumlarında eski çalışma şekillerini unutun. İddia ediyoruz! ‘Tonerinizi’ baskı sayısı ve baskı kalitesi ile orjinal tonerle ayırmakta zorlanacaksınız. Delta Toner; Ücretsiz Hızlı ServisUygun Fiyat ve Yüksek Kalite farkıyla Başakşehir semtinde bir telefonla yanınızda.

 

Başakşehir semtinde Ücretsiz Kurye Hizmeti ile AYNI GÜN boş toneri alıyor dolu toneri ayağınıza getiriyoruz. ÇOK ÇOK ACİL ihtiyaçlarınız için (90)Dakika Hızır Toner Servisimiz hizmetinizde. Toner Dolumu hizmeti verdiğimiz mahalleler aşağıdaki gibidir.

 

Altınşehir Mahallesi
Bahçeşehir 1.Kısım Mahallesi
Bahçeşehir 2.Kısım Mahallesi
Başakşehir 2.Etap Mahallesi
Başakşehir 5.Etap Mahallesi
Güvercintepe Mahallesi
Kayabaşı Mahallesi
Organize Sanayi Bölgesi
Şahintepe Mahallesi
Şamlar Köyü
Ziyagökalp Mahallesi
 

Çalışma saatlerimiz, hafta içi sabah 9:00 akşam 19:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00 ye kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00 den sonra verilen siparişler ise takip eden mesai günü saat 12:00 ye kadar teslim edilmektedir.

Toner Dolumunda kurumsal hizmet DeltaTonerYazıcı nerede biz oradayız…

r e n k l e r i n   d o ğ a l l ı ğ ı  0212 358 2 358 pbx